Dostępność:Dostępny
Czas wysyłki:3 dni
Koszt wysyłki:od 9,99 zł
Numer katalogowy:287866589
Kod producenta:15668
Stan magazynowy:
Kod EAN:5907451317181
Stan produktu:Nowy
Gwarancja:Gwarancja 12 miesięcy
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 13 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Lampa Sun mini o mocy 6W jest idealna do zabiegów stylizacji paznokci. Utwardza żele, akryle oraz lakiery żelowe hybrydowe.
Wyposażona w 6 diod LED. Nie trzeba wymieniać świetlówek tak jak to się dzieje w zwykłych lampach UV. Poza tym diody LED chronią przed nadmiernym wzrostem temperatury, a ich równomierne rozłożenie gwarantuje idealne utwardzanie.
Lampa to przydatne urządzenie dla każdej kobiety. Dzięki niej utwardzanie żeli lub lakierów żelowych hybrydowych jest sprawne, szybkie i mocne.
✅ Kod produktu: 15668
✅ Wysoka jakość wykonania
✅Utwardza żele, akryle i lakiery żelowe hybrydowe
✅ Moc: 6W
✅ Posiada wbudowane 6 diod LED UV
✅ Automatyczne wyłączenie po 45 sekundach
✅ Produkt posiada certyfikat CE
✅ Zasilanie: USB
✅ Długość kabla USB: ok 60 cm
✅ Wymiary: 131x67x57 mm
✅ Kolor: biały
☑️ Fabrycznie nową lampę z diodami UV
☑️ Kabel USB
☑️ Oryginalne opakowanie
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.