Strona główna » Blog
Kontakt
 • F.H
 • F.H Tech-Led
  NIP: 951-171-48-34

 • E-mail:sklep@tech-led.waw.pl
 • Telefon793030607
 • Godziny działania sklepuPONIEDZAŁEK-CZWAREK 11.00 - 18.00 , PIĄTEK 11.00-15.30 , w soboty i niedziele zamknięte
OFERTA
 • Banner Motocyklowy Pionowy
Systemy płatności
 • Dotpay
 • tpay.com
 • Paynow
Statystyka
 • Ilość produktów: 516
 • Ilość kategorii: 47
 • Ilość promocji: 191
 • Ilość nowości: 32
 • Aktualnie klientów na stronie: 4
 • Sklep odwiedziło: 144288 klientów
 • Sklep działa od: 02-12-2019
Chmura tagów
alt

Blog

Blog Oświetlenie grow led do roślin. Blog na temat doświetleń led grow oraz wszelkiego rodzaju oświetleń led.
W tym miejscu zapraszamy do dzielenia się opiniami i doświadczeniem z innymi użytkownikami.

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

O diodach led.

17-01-2021Wyświetleń: 20
O diodach led.Wynalezione przez Nicka Holonyaka w 1962 roku diody LED są jedną z najbardziej wydajnych technologii oświetleniowych, które pojawiły się w ostatnim stuleciu. Tworzą bezpieczną, tanią i ultra wydajną alternatywę dla tradycyjnych żarówek. Światła LED przeżywają obecnie wzrost sprzedaży i zainteresowania na rynku oświetleniowym.Jedną z głównych cech diody LED jest jej długa żywotność: często sugeruje się, że ma potencjalną żywotność do 10 lat na żarówkę.
Przeczytaj całość

Dla kogo jest oświetlenie Grow LED?

09-01-2021Wyświetleń: 32
Dla kogo jest oświetlenie Grow LED?

Dla kogo jest oświetlenie Grow LED?

Lampy LED do roślin to niezwykle szeroka gama produktów, dostosowana do zróżnicowanych potrzeb. Najpopularniejsze to halogeny i taśmy LED, dzięki którym można stworzyć wydajną hodowlę. Warto przy tym zaznaczyć, że są one niezwykle wydajne, gdyż nie tracimy energii na „nieużywane” światło, a same diody nie produkują niemal ciepła. Pozwala to też oszczędzić sporo problemów z wentylacją. LED Grow sprawdzi się świetnie choćby przy hodowli papryczek. To jednak także wspaniałe rozwiązanie dla amatorów – bez problemu znajdzie się niewielkie lampki i żarówki LED do roślin, które można zamocować nad kuchennymi ziołami lub warzywami. Szczególnie w ciemnych mieszkaniach pomoże to osiągnąć lepsze plony przy doniczkowej hodowli.

Przeczytaj całość

Reflektory i halogeny led do motoru

23-12-2020Wyświetleń: 44
Reflektory i halogeny led do motoruŚwiatło LED pojawiło się po raz pierwszy w 1993 roku a przed 2000 rokiem zyskało już dużą popularność na rynku oświetleniowym. Od tego czasu diody LED są używane w wielu markach pojazdów. Chociaż są uważna za nową modę która służy do celów marketingowych, podsumujemy tutaj prawdziwe zalety i wady.

Zalety: mały rozmiar, energooszczędny, jaśniejszy niż halogen, nie oślepia jak HID coraz niższa cena i łatwe w montażu , długa żywotność diody
Wady: nadal wysoka cena
Przeczytaj całość

W jaki sposób korzystać z oświetlenia roślin Grow LED .

22-12-2020Wyświetleń: 39
W jaki sposób korzystać z oświetlenia roślin Grow LED .

Dodatkowa lampa do roślin imitująca światło słoneczne pomoże roślinom wykorzystać potencjał fotosyntezy i pomaga roślinom prztrwać okres jesienno-zimowy. W miejscach gdzie brak jest światła słonecznego np. growbox lampa LED może całkowicie zastąpić światło słoneczne i pomóc roślinom w ich normalnym rozwoju .

Lampa do roślin LED jako dodatkowe lub zastępcze oświetlenie roślin może skrócić cykl wzrostu rośliny, pomóc wzrostowi roślin, wzmocnić roślinę, wydłużyć okres kwitnienia, upiększyć kolor kwiatu oraz poprawić smak i jakość warzyw i owoców.

Przeczytaj całość

Diody led czy oświetlenie HPS

20-12-2020Wyświetleń: 47
Diody led czy oświetlenie HPS

Ceny lamp LED do uprawy znacznie spadły w ciągu ostatnich kilku lat. Żarówki LED do uprawy są tańsze w dłuższej perspektywie ,dzięki zmniejszonemu zużyciu energii i eliminacji regularnej konserwacji. Intensywność żarówek HPS znacznie spada z upływem czasu, więc trzeba regularnie wymieniać żarówkę HPS, aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie światła do uprawy. Światła LED do uprawy nie tracą intensywności jak żarówki HPS i są zazwyczaj tak samo jasne do samego końca ich cyklu życia, a ich ogólna żywotność wynosi 50 000-100 000 godzin.

Przeczytaj całość

Zalety oświetlena solarnego LED

20-12-2020Wyświetleń: 49
Zalety oświetlena solarnego LEDSłoneczna lampa uliczna lub halogen LED zwracają się od razu po instalacji nie generując kosztów energii elektrycznej która w dzisiejszych czasach staje się coraz droższa.Nie ma też kosztów eksploatacyjnych związanych z wymianą żarówek itp. Koszty związane z użytkowaniem starych opraw halogenowych i lamp sodowych są nie współmiernie wyższe od kosztów oświetlenia solarnego led.
Przeczytaj całość

Latarki led i latarki czołowe.

19-12-2020Wyświetleń: 56
Latarki led i latarki czołowe.

Jak swobodnie oświetlać, bez użycia rąk?
Latarki czołowe led to idealne rozwiązanie do montażu, wędrówek,campingu, wędkowania itp.

Masz już dość ledwo świecących, tradycyjnych latarek?
Chciałbyś móc tak oświetlać, aby mieć wolne ręce do pracy?

Przeczytaj całość

Oświetlenie LED do roślin

26-11-2020Wyświetleń: 66
Oświetlenie LED do roślinWszystkie rośliny do prawidłowego rozwoju potrzebują dostępu do światła – o ile późną wiosną i latem z jego naturalnym źródłem z reguły nie ma problemu, o tyle od późnej jesieni aż do wiosny – a w szczególności zimą – będą one wymagały sztucznego doświetlania. Dotyczy to zarówno roślin doniczkowych uprawianych na parapecie, rozsad kwiatów czy warzyw w domowych warunkach, jak i profesjonalnych hodowli warzyw oraz owoców w szklarniach. Doświetlanie żarówkami GROW, lampami, taśmamipanelami LED stanowi obecnie bardzo prostą oraz tanią metodę wspomagania swoich upraw.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej

Płatności i dostawa

altaltaltaltaltalt                      altaltaltalt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl