Żarówka LED Filament Przezroczysta G95 to nowoczesna i energooszczędna alternatywa dla tradycyjnych żarówek. Wyposażona jest w świecący filament, który sprawia, że przypomina ona konwencjonalne źródło światła, a jednocześnie jest przyjazna dla środowiska i portfela. Żarówka ta posiada standardowy gwint E27, co sprawia, że jest kompatybilna z większością opraw oświetleniowych.
Dzięki mocy 16W, jest w stanie zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy aż 113W, oszczędzając tym samym nawet do 80% energii elektrycznej. Oznacza to również, że zużywa znacznie mniej energii, co wpływa pozytywnie na Twój rachunek za prąd. Żarówka ta emituje mocne i jasne światło o strumieniu luminu 1760lm, co sprawia, że jest idealna do pomieszczeń, w których wymagane jest dobre oświetlenie.
Dodatkowym atutem tej żarówki jest jej zimna barwa światła, która idealnie nadaje się do oświetlenia miejsc, w których potrzebne jest skupienie i koncentracja, jak np. biura, kuchnie czy łazienki. Dzięki przezroczystej obudowie, żarówka ta rozprasza światło równomiernie i nie oślepia.
Żarówka LED Filament Przezroczysta G95 E27 16W=113W 1760lm Zimna to nie tylko oszczędność i wydajność, ale także estetyczny element dekoracyjny. Jej delikatny i nowoczesny wygląd sprawia, że idealnie pasuje do różnego rodzaju wnętrz i stylów. Dzięki długiej żywotności, ta żarówka będzie służyć przez wiele lat, nie wymagając częstej wymiany.
Wybierając żarówkę LED Filament Przezroczysta G95, inwestujesz w jakość i przyszłość. Oszczędzaj energię i chron swoje środowisko, a jednocześnie ciesz się jasnym i przyjemnym światłem w swoim otoczeniu.
- Kolor produktu: Przezroczysty
- Model: G95
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Wymiary: D95*H136 mm
- Gwint: E27
- Współczynnik mocy PF: ≥0.7
- Maksymalna moc: 16W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 101mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 6500K
- Strumień świetlny: 1760lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 330°
- Żarowe Moc lampy: 113W
- EEI: E
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -25℃~40℃
- Żywotność: 15000h
- Ilość włączeń: >7500times
- Materiał wykonania: Szkło
- Certyfikat: CE,RoHS
- Ilość opakowań: 1
Strona WWW producenta:
https://www.aigostar.com/index/PLDane kontaktowe producenta:
Aigostar, Jerzego Michałowicza 18, 02-495 warszawa, Polska, e-mail: info.pl@aigostar.cn, telefon: 48 729615068 Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.